Készült: 2020.07.03.23:01:39 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Karitaív társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1997.03.13.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társ. szerv. ktgv. tám. elők. bizottság


Karitaív társadalmi szervezeteket támogató albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Büky Dorottya (SZDSZ) Elnök 1997.03.13. 1997.04.30.  
Körösfői László (MSZP) Tag 1997.03.13. 1997.04.30.  
Hajdú Zoltán (SZDSZ) Tag 1997.03.13. 1997.04.30.  
Dr. Kis Gyula József (MDF) Tag 1997.03.13. 1997.04.30.  
Izsó Mihály (FKGP) Tag 1997.03.13. 1997.04.30.