Készült: 2020.06.01.05:42:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság tagjainak változásai (14 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Surján László (FIDESZ-MPP) Elnök 1997.11.04. 1998.06.17.  
Dr. Surján László (KDNP) Elnök 1994.06.28. 1997.07.21.  
Paszternák László (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Benedek Mihály (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Csabai Lászlóné (MSZP) Tag 1994.06.28. 1994.08.29.  
Csintalan Sándor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.01.30.  
Filló Pál (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Tag 1994.09.20. 1998.06.17.  
Tímár Istvánné (MSZP) Tag 1995.01.31. 1998.06.17.  
Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Veér Miklós (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Czuczi Mihály (SZDSZ) Tag 1997.02.11. 1998.06.17.  
Juhász Pál (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1997.02.11.  
Szabó Rudolfné (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  
Dr. Tóth Tihamér (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Nemes Miklós (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Mádi László (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Tóth Tihamér (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1998.06.17.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság MSZP 7 50.00%
SZDSZ 2 14.29%
MDF 1 7.14%
FKGP 1 7.14%
Fidesz 2 14.29%
Néppárt-MDNP 1 7.14%
Összesen 14 100.00%

Foglalkoztatási és munkaügyi bizottságnak nincs albizottsága.