Készült: 2020.11.27.04:16:35 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Környezetvédelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Környezetvédelmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Környezetvédelmi bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Pap János (Fidesz) Elnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Elnök 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Pap János (Fidesz)
Hegyi Gyula (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2004.07.14.  
Dr. Józsa István (MSZP) Alelnök 2004.09.06. 2006.05.15. Hegyi Gyula (MSZP)
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Illés Zoltán (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2003.06.23.  
Dr. Pap János (Fidesz) Alelnök 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Illés Zoltán (Fidesz)
Csige Tamás (MSZP) Tag 2004.09.06. 2006.05.15. Dr. Józsa István (MSZP)
Devánszkiné Dr.Molnár Katalin (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Kis Zoltán (SZDSZ)
Fetser János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gazda László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Gúr Nándor (MSZP) Tag 2002.11.26. 2006.05.15. Dr. Kolber István (MSZP)
Hagyó Miklós (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Herczog Edit (MSZP) Tag 2002.11.26. 2004.07.14. Gazda László (MSZP)
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.09.06.  
Kapás Zsolt (MSZP) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Herczog Edit (MSZP)
Kis Péter (MSZP) 1 Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kolber István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Szitka Péter (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Ágota Gábor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Gyapay Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Hende Csaba (Fidesz) 1 Tag 2004.12.24. 2005.04.11. Dr. Medgyasszay László (MDF)
Dr. Illés Zoltán (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Pap János (Fidesz)
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Manninger Jenő (Fidesz)
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2002.05.28. 2004.08.27. Ágota Gábor (Fidesz)
Dr. Nagy Andor (Fidesz) Tag 2005.04.11. 2006.05.15. Dr. Hende Csaba (Fidesz) 1
Dr. Pap János (Fidesz) Tag 2002.05.28. 2003.06.23. Szita Károly (Fidesz)
Parragh Dénes (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szita Károly (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Tóth Gábor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Tóth István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Magyar Bálint (SZDSZ)
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Ékes József (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
Dr. Gémesi György (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.01.30.  
Dr. Gyimesi József (MDF) Tag 2006.01.30. 2006.05.15. Dr. Gémesi György (MDF)
Dr. Hende Csaba (MDF) 1 Tag 2002.12.01. 2004.06.22. Dr. Medgyasszay László (MDF)
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 2002.05.15. 2002.12.01.  
Ékes József (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20.  
Dr. Hende Csaba (független) 1 Tag 2004.06.23. 2004.12.23. Dr. Medgyasszay László (MDF)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Környezetvédelmi bizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 9 42.86%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Környezetvédelmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok