Készült: 2020.08.12.20:32:31 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Mezőgazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mezőgazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Mezőgazdasági bizottság tagjainak változásai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Horváth István (Fidesz) Helyettesítő alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Alelnök 2010.06.02. 2014.05.05. Harangozó Gábor István (MSZP) 1
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Alelnök 2010.05.17. 2010.06.01.  
Balogh József (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2013.05.01.  
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Győrffy Balázs (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Hanó Miklós (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Jakab István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Mágori Józsefné (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Nagy István (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Obreczán Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Patay Vilmos (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pócs János (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Tiffán Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Tóth József (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Dr. Ódor Ferenc (Fidesz)
Dr. Zsiga Marcell (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.02.27.  
Dr. Ángyán József (Fidesz) Tag 2012.02.27. 2013.06.21. Dr. Zsiga Marcell (Fidesz)
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.12.31.  
Örvendi László (Fidesz) 1 Tag 2013.05.21. 2014.05.05. Balogh József (független)
Ficsor Ádám (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.10.23.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2010.06.02. 2014.05.05. Horváth András Tibor (MSZP)
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2010.05.14. 2010.05.17.  
Horváth András Tibor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2013.03.04. 2014.05.05. Szabó Rebeka (független)
Korondi Miklós (Jobbik) Tag 2012.11.12. 2012.12.17. Z. Kárpát Dániel (Jobbik)
Magyar Zoltán (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Suhajda Krisztián (Jobbik) Tag 2012.12.17. 2014.05.05. Korondi Miklós (Jobbik)
Varga Géza (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Vona Gábor (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2011.02.14. 2012.11.12. Vona Gábor (Jobbik)
Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Lengyel Szilvia (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Szabó Rebeka (LMP) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  
Balogh József (független) Tag 2013.05.21. 2014.05.05.  
Ficsor Ádám (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mezőgazdasági bizottság Fidesz 14 58.33%
MSZP 3 12.50%
Jobbik 3 12.50%
KDNP 1 4.17%
LMP 1 4.17%
független 2 8.33%
Összesen 24 100.00%

Mezőgazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok