Készült: 2020.11.24.18:27:19 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Balogh Gyula

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/1290 Az árvízbélyeg kibocsátásáról Dr. Boda Ilona (FKGP), Balogh Gyula (FKGP) 1999.05.25
H/1260 Az árvízbélyeg kibocsátásáról Dr. Boda Ilona (FKGP), Balogh Gyula (FKGP) 1999.05.19
H/1056 Árvízbélyeg kibocsátásról Balogh Gyula (FKGP), Dr. Boda Ilona (FKGP) 1999.04.06