Készült: 2020.11.28.21:18:09 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Bioetikai vegyes albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2003.10.21.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


Bioetikai vegyes albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szászfalvi László (Fidesz) Elnök 2005.05.15. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (MDF) Elnök 2003.10.21. 2004.09.06.  
Szászfalvi László (független) Elnök 2004.09.06. 2005.05.14.  
Donáth László (MSZP) Tag 2003.10.21. 2006.05.15.  
Dr. Semjén Zsolt (Fidesz) Tag 2003.10.21. 2006.05.15.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2003.10.21. 2006.05.15.