Készült: 2020.09.29.10:17:39 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.10.30.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Szociális bizottság


A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjai változásának megjelenítése
 
A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 2 1/2005 2005.04.26. Tanácskozóképes 1:00
2 1 1/2002 2002.12.18. Tanácskozóképes 1:50