Készült: 2020.02.19.02:14:45 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2006.06.26.
Megszűnés 2009.05.18.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság tagjai változásának elrejtése

Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kovács Tibor (MSZP) Elnök 2006.06.26. 2009.05.18.  
Domokos László (Fidesz) Alelnök 2006.06.26. 2009.05.18.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 2006.06.26. 2009.05.18.  
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Tag 2008.03.17. 2009.05.18. Keller László (MSZP)
Keller László (MSZP) Tag 2006.06.26. 2008.02.18.  
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 2006.06.26. 2009.05.18.  
Dr. Latorcai János (KDNP) Tag 2006.06.26. 2006.12.18.  
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 2006.12.18. 2009.05.18. Dr. Latorcai János (KDNP)
Lakos Imre (SZDSZ) Tag 2006.06.26. 2009.05.18.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2006.06.26. 2009.03.19.  


Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.