Készült: 2020.10.23.01:32:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.08.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Területfejlesztési bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Baráth Etele (MSZP) Elnök 1998.07.08. 2002.05.14.  
Balsay István (Fidesz) Tag 1999.11.03. 2002.05.14. Rajcsányi Péter Kálmán (Fidesz)
Endre Sándor (Fidesz) Tag 1999.11.03. 2002.05.14.  
Kozma Péter (Fidesz) Tag 1998.10.21. 1999.09.28.  
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 1999.03.17. 2002.05.14.  
Dr. Martonosi György (Fidesz) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Rajcsányi Péter Kálmán (Fidesz) Tag 1998.10.21. 1999.05.17.  
Dr. Rapcsák András (Fidesz) Tag 1998.10.21. 2002.02.03.  
Bajor Tibor (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Iváncsik Imre (MSZP) Tag 1998.10.21. 2000.06.13.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (MIÉP) Tag 1998.10.21. 1998.12.06.  
Szabó Lukács (független) Tag 1998.12.08. 2002.05.14.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése