Készült: 2019.12.16.11:31:39 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Latorcai János (KDNP)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5225 A helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. törvény módosításáról Dr. Latorcai János (Fidesz), Dr. Balogh László (MSZP), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP), Dr. Kis Zoltán (SZDSZ), Dr. Gémesi György (MDF), Dr. Fenyvessy Zoltán (MIÉP), Zsigó Róbert (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Tóth Imre (FKGP), Dr. Hörcsik Richard (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz) 2001.10.08
I/4052 MSZP-s fantom cégek görög kézben Dr. Latorcai János (Fidesz) 2001.03.21
H/2541 Esztergom megyei jogú várossá nyilvánításáról Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.07
T/1362 A helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. törvény módosításáról Dr. Latorcai János (Fidesz) 1999.06.10
H/1361 Esztergom megyei jogú várossá nyilvánításáról Dr. Latorcai János (Fidesz) 1999.06.10
T/646 A magyar közúti járművezető-képzők kamarájáról és a szakképesítési tevékenységről Dr. Latorcai János (Fidesz), Gyimóthy Géza (FKGP) 1998.12.22
I/119 Van-e titkos záradék a Mátraaljai Erőművet megvásárló céggel kötött privatizációs szerződésben? Deutsch Tamás (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 1998.09.10