Készült: 2020.07.09.04:52:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Az Informatikai és távközlési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2001.03.01.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Informatikai bizottság


Az Informatikai és távközlési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Molnár Gyula (MSZP) Elnök 2001.03.01. 2002.05.14.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2001.03.01. 2002.05.14.  
Lengyel János (FKGP) Tag 2001.03.01. 2001.04.17.  
Kiss Andor (MIÉP) Tag 2001.03.01. 2002.05.14.