Készült: 2020.08.12.20:24:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Fedor Vilmos

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/9922 A közbeszerzésekről szóló 2003. évi CXXIX. törvény módosításáról Halmai Gáborné (MSZP), Fedor Vilmos (MSZP), Végh Tibor (MSZP) 2009.06.08
A/6292 Veszélyes belvárosok, avagy lehet-e nyugodtan sétálni az utakon? Fedor Vilmos (MSZP) 2008.09.22
A/5601 A gyermekszegénységről másként Fedor Vilmos (MSZP) 2008.04.28
K/413 A közművelődési rendszer várható átalakulása a regionalitás kapcsán Fedor Vilmos (MSZP) 2006.06.26