Készült: 2020.12.01.10:43:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Balla Gergő

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6390/9 A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény és az azzal összefüggő egyes törvények módosításáról, valamint a katasztrófavédelemmel kapcsolatos egyes törvényi rendelkezések módosításáról Balla Gergő (Jobbik) 2012.03.20
6390/8 A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény és az azzal összefüggő egyes törvények módosításáról, valamint a katasztrófavédelemmel kapcsolatos egyes törvényi rendelkezések módosításáról Balla Gergő (Jobbik) 2012.03.20
6390/7 A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény és az azzal összefüggő egyes törvények módosításáról, valamint a katasztrófavédelemmel kapcsolatos egyes törvényi rendelkezések módosításáról Balla Gergő (Jobbik) 2012.03.20
6390/6 A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény és az azzal összefüggő egyes törvények módosításáról, valamint a katasztrófavédelemmel kapcsolatos egyes törvényi rendelkezések módosításáról Balla Gergő (Jobbik) 2012.03.20
4786/14 A Munka Törvénykönyvéről Balla Gergő (Jobbik) 2011.11.09
4786/12 A Munka Törvénykönyvéről Balla Gergő (Jobbik) 2011.11.09
4786/11 A Munka Törvénykönyvéről Balla Gergő (Jobbik) 2011.11.09
4786/10 A Munka Törvénykönyvéről Balla Gergő (Jobbik) 2011.11.09
1498/286 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Balla Gergő (Jobbik) 2010.11.18
1498/16 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Szilágyi György (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Balla Gergő (Jobbik) 2010.11.18
676/2 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Balla Gergő (Jobbik) 2010.07.12
649/2 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Balla Gergő (Jobbik) 2010.07.12