Készült: 2020.10.23.23:50:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.02.04.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Takács Imre (MSZP) Elnök 1999.02.04. 2002.05.14.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 1999.02.04. 2002.05.14.  
Kékkői Zoltán József (FKGP) Tag 1999.02.04. 2001.01.01.  
Pancza István (FKGP) Tag 2001.09.04. 2002.05.14. Kékkői Zoltán József (FKGP)