Készült: 2019.10.20.04:44:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Agrárpiaci és szabályozási albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.06.30.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Agrárpiaci és szabályozási albizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Farkas Sándor (Fidesz) Elnök 1998.06.30. 2002.05.14.  
Járvás István (Fidesz) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Lakatos András (MSZP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Zatykó János (MSZP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Csatári József (FKGP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Zsikla Győző (FKGP) Tag 1998.06.30. 2001.09.19.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Font Sándor (MDF) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Dr. Kupa Mihály (független) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Zsikla Győző (független) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  


Agrárpiaci és szabályozási albizottság üléseinek megjelenítése