Készült: 2020.10.26.13:54:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Erdészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.08.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága


Erdészeti albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szabó Imre (MSZP) Elnök 2013.05.06. 2014.05.05.  
Szabó Imre (MSZP) Elnök 2010.07.05. 2010.10.18.  
Schmidt Csaba (Fidesz) Alelnök 2010.06.15. 2014.05.05.  
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Sebestyén László (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2014.05.05.  
Bödecs Barna (Jobbik) Tag 2010.06.15. 2012.12.04.  
Jávor Benedek (független) Tag 2013.05.06. 2014.05.05. Bödecs Barna (Jobbik)