Készült: 2020.11.23.17:49:47 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Örvendi László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11083/45 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Örvendi László József (Fidesz) 2009.12.01
11083/44 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Örvendi László József (Fidesz) 2009.12.01
11083/19 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Örvendi László József (Fidesz) 2009.11.18
11083/18 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Örvendi László József (Fidesz) 2009.11.18
11083/17 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Örvendi László József (Fidesz) 2009.11.18
11083/16 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Örvendi László József (Fidesz) 2009.11.18
10871/13 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz) 2009.10.19
10871/12 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz) 2009.10.19
10871/11 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz) 2009.10.19
10871/10 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.19
10871/9 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.19
10871/8 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.19
10554/1150 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Fülöp István (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Balla György (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Mádi László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Meggyes Tamás (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Vigh László (Fidesz), Nógrádi László (KDNP), Balla Mihály (Fidesz), Dr. Gógl Árpád (Fidesz), Dr. Gruber Attila (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) és 95 képviselőtársuk. 2009.10.09
10554/678 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Örvendi László József (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2009.10.08
10554/677 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Ángyán József (Fidesz), Jakab István (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2009.10.08
10554/630 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2009.10.08
7042/25 Egyes agrártárgyú törvények módosításáról Bodó Imre (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2009.02.24
7042/24 Egyes agrártárgyú törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz) 2009.02.24
7042/20 Egyes agrártárgyú törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz) 2009.02.24
7042/16 Egyes agrártárgyú törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz) 2009.02.24
6934/118 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Jakab István (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2009.03.24
6934/116 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Örvendi László József (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2009.03.24
6934/77 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Örvendi László József (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2009.02.24
6934/76 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Örvendi László József (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2009.02.24
6934/75 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Örvendi László József (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2009.02.24
6686/8 A nemzeti agrárkár-enyhítési rendszerről és a kárenyhítési hozzájárulásról Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.11.18
6686/5 A nemzeti agrárkár-enyhítési rendszerről és a kárenyhítési hozzájárulásról Bodó Imre (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.11.18
6571/450 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Dr. Ángyán József (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz), Velkey Gábor (SZDSZ) 2008.12.01
6571/131 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.11.07
6571/130 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.11.07
6571/128 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Bagi Béla (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.11.07
6571/127 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.11.07
5883/36 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5883/35 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5883/34 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5883/33 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5883/32 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5883/31 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5883/30 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5883/29 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5883/28 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2008.09.23
5486/7 A hungarikumok védelméről Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.27
5450/51 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.26
5450/48 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.26
5450/26 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.14
5450/25 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.14
5450/24 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.14
5450/23 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.14
5450/22 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.14
5450/21 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Örvendi László József (Fidesz) 2008.05.14
3892/120 Egyes adótörvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz) 2007.10.24
3860/656 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Bagi Béla (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2007.12.03
3860/655 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2007.12.03
3860/652 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2007.12.03
3860/558 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2007.11.13
3860/496 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz) és 110 képviselőtársuk. 2007.10.30
3860/495 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) és 109 képviselőtársuk. 2007.10.30
3860/494 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz) és 108 képviselőtársuk. 2007.10.30
3860/493 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Ángyán József (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) és 109 képviselőtársuk. 2007.10.30
3860/65 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2007.10.30
3162/4 Az agrárgazdaság fejlesztéséről szóló 1997. évi CXIV. törvény módosításáról Czerván György (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2007.08.23
3095/8 A nemzeti agrárkár-enyhítési rendszerről szóló 2006. évi LXXXVIII. törvény módosításáról Jakab István (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2007.05.21
3094/67 A termőföld védelméről Örvendi László József (Fidesz) 2007.09.10
3094/6 A termőföld védelméről Örvendi László József (Fidesz) 2007.08.27
3093/6 A termőföldről szóló 1994. évi LV. törvény módosításáról Örvendi László József (Fidesz) 2007.08.23
2082/18 A mezőgazdasági, agrár-vidékfejlesztési, valamint halászati támogatásokhoz és egyéb intézkedésekhez kapcsolódó eljárás egyes kérdéseiről Örvendi László József (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz) 2007.03.12
2082/10 A mezőgazdasági, agrár-vidékfejlesztési, valamint halászati támogatásokhoz és egyéb intézkedésekhez kapcsolódó eljárás egyes kérdéseiről Örvendi László József (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Kispál Ferenc (Fidesz) 2007.03.06
1145/421 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Kispál Ferenc (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2006.12.08
1145/279 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Örvendi László József (Fidesz) 2006.11.24
826/13 A géntechnológiai tevékenységről szóló 1998. évi XXVII. törvény módosításáról Örvendi László József (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz) 2006.11.02
826/11 A géntechnológiai tevékenységről szóló 1998. évi XXVII. törvény módosításáról Dr. Ángyán József (Fidesz), Kispál Ferenc (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2006.11.02