Készült: 2020.06.03.21:16:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Gál Zoltán

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/4839 Mi a helyzet a 2000. évi rendőri és ügyészi bűnügyi statisztikával? Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2001.07.16
K/4838 Mi a helyzet a 2000. évi rendőri és ügyészi bűnügyi statisztikával? Dr. Gál Zoltán (MSZP) 2001.07.16
H/2961 Az úgynevezett olajügyek kivizsgálásával kapcsolatos feladatokról Dr. Gál Zoltán (MSZP), Vancsik Zoltán (MSZP), Dr. Nagy Sándor (MSZP) 2000.08.08
H/607 Középtávú állami kriminálpolitikai és rendvédelmi koncepció kidolgozására országgyűlési eseti bizottság felállításáról Kovács László (MSZP), Dr. Gál Zoltán (MSZP) 1998.12.15