Készült: 2020.12.03.08:52:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Európai integrációs ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Európai integrációs ügyek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Európai integrációs ügyek bizottsága tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Orbán Viktor (FIDESZ) 1 Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Horváth Zoltán (MSZP) Alelnök 1997.04.08. 1998.06.17.  
Dr. Nagy Frigyes (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1996.12.15.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Alelnök 1994.09.29. 1998.06.17.  
Dr. Füle István (MSZP) Tag 1995.12.19. 1998.06.17.  
Hajdú János (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Haller Zoltán (MSZP) Tag 1997.03.03. 1998.06.17.  
Hegyi Gyula (MSZP) Tag 1997.03.04. 1998.06.17.  
Herbert Ferenc (MSZP) Tag 1995.03.28. 1998.06.17.  
Horváth Zoltán (MSZP) Tag 1994.06.28. 1997.04.07.  
Koltai Tamás (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Tag 1996.05.14. 1997.03.03.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Lővey László (MSZP) Tag 1996.06.14. 1998.06.17.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 1997.05.13. 1998.06.17.  
Pusztai Csaba (MSZP) Tag 1996.05.14. 1997.03.03.  
Dr. Simon Imre (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.10.03.  
Szabó Katalin (MSZP) Tag 1996.06.18. 1998.06.17.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.03.27.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Juhász Pál (SZDSZ) Tag 1997.12.15. 1998.06.17.  
Dr. Mészáros István László (SZDSZ) Tag 1996.04.23. 1998.06.17.  
Mustó István (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Rajk László (SZDSZ) Tag 1996.04.23. 1996.10.15.  
Soós Károly Attila (SZDSZ) Tag 1996.11.05. 1997.12.15.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1994.09.28.  
Dr. Kádár Béla (MDF) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.04.15.  
Dr. Rott Nándor (FKGP) Tag 1994.06.28. 1996.12.03.  
Dr. Tímár György (FKGP) Tag 1996.12.03. 1998.06.17.  
Glattfelder Béla (FIDESZ-MPP) Tag 1996.06.25. 1998.06.17.  
Dr. Leitner Gábor (KDNP) Tag 1996.06.25. 1997.07.21.  
Dr. Pálos Miklós (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Dr. Bogár László (Néppárt-MDNP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Európai integrációs ügyek bizottsága MSZP 11 52.38%
SZDSZ 5 23.81%
MDF 1 4.76%
FKGP 1 4.76%
Fidesz 2 9.52%
Néppárt-MDNP 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Európai integrációs ügyek bizottságanak nincs albizottsága.