Készült: 2020.05.28.18:25:28 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Ivanics Ferenc

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10903/7 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2013.05.13
8750/73 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.11.05
7675/56 A településfejlesztéssel, a településrendezéssel és az építésüggyel összefüggő egyes törvények módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.09.10
7675/8 A településfejlesztéssel, a településrendezéssel és az építésüggyel összefüggő egyes törvények módosításáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.07.03
6588/14 A települési önkormányzatok fekvőbeteg-szakellátó intézményeinek átvételéről és az átvételhez kapcsolódó egyes törvények módosításáról Gyopáros Alpár (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.04.10
6044/88 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/87 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/86 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/85 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/84 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/83 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/82 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/81 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/80 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/79 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/78 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/77 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/76 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/75 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/74 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/73 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/72 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/71 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/70 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
6044/69 A személyszállítási szolgáltatásokról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.03.13
4995/20 Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.12.08
4856/404 A nemzeti köznevelésről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.12.01
4856/217 A nemzeti köznevelésről Gyopáros Alpár (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.11.23
4856/216 A nemzeti köznevelésről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.11.23
4856/9 A nemzeti köznevelésről Gyopáros Alpár (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.11.15
4856/8 A nemzeti köznevelésről Gyopáros Alpár (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.11.15
3247/12 A cukorgyárak privatizációját, valamint Magyarország Európai Unióhoz történő csatlakozása óta a közösségi cukorreformok során képviselt magyar álláspontot értékelő, és annak itthoni következményeit feltáró vizsgálóbizottság felállításáról Font Sándor (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz) 2011.06.22
3087/58 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2011.05.23
3087/57 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2011.05.23
3087/56 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2011.05.23
3087/55 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2011.05.23
3087/54 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2011.05.23
3087/47 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/46 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/45 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/44 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/43 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/42 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/41 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/40 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/39 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/38 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
3087/37 A világörökségről Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.05.17