Készült: 2020.08.08.13:39:40 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Mentelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mentelmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Mentelmi bizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hargitai János (KDNP) Elnök 2017.09.19. 2018.05.07. Dr. Vejkey Imre (KDNP)
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Elnök 2014.05.06. 2017.09.18.  
Dr. Józsa István (MSZP) Alelnök 2014.05.06. 2014.09.15.  
Szabó Sándor (MSZP) Alelnök 2014.09.15. 2018.05.07. Dr. Józsa István (MSZP)
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Egyed Zsolt (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Kulcsár Gergely (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mentelmi bizottság Fidesz 2 33.33%
MSZP 1 16.67%
Jobbik 2 33.33%
KDNP 1 16.67%
Összesen 6 100.00%

Mentelmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Mentelmi bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.