Készült: 2020.02.18.02:53:28 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Hortobágyi Krisztina

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/5745 A fogyatékos személyek jogairól és esélyegyenlőségük biztosításáról Hortobágyi Krisztina (MSZP) 2002.01.21
T/3363 A családok támogatásáról szóló 1998. évi LXXXIV. törvény módosításáról Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Mánya Kristóf (Fidesz), Koltai Ildikó (Fidesz), Hortobágyi Krisztina (Fidesz) 2000.11.02
T/3259 A fogyatékos személyek jogairól és esélyegyenlőségük biztosításáról szóló 1998. évi XXVI. törvény módosításáról Hortobágyi Krisztina (Fidesz), Koltai Ildikó (Fidesz) 2000.10.11
T/3204 A fogyatékos személyek jogairól és esélyegyenlőségük biztosításáról szóló1998.évi XXVI.törvény módosításáról Hortobágyi Krisztina (Fidesz), Koltai Ildikó (Fidesz) 2000.09.29