Készült: 2020.03.31.22:35:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Szedlák Attila

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13219/4 A Városliget megújításáról és fejlesztéséről Szedlák Attila (Fidesz) 2013.12.03
12415/227 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Szedlák Attila (Fidesz) 2013.10.30
12415/225 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Szedlák Attila (Fidesz) 2013.10.30
10329/14 A Balaton Kiemelt Üdülőkörzet Területrendezési Tervének elfogadásáról és a Balatoni Területrendezési Szabályzat megállapításáról szóló 2000. évi CXII. törvény módosításáról Szedlák Attila (Fidesz) 2013.03.26
10329/8 A Balaton Kiemelt Üdülőkörzet Területrendezési Tervének elfogadásáról és a Balatoni Területrendezési Szabályzat megállapításáról szóló 2000. évi CXII. törvény módosításáról Szedlák Attila (Fidesz) 2013.03.19
10329/7 A Balaton Kiemelt Üdülőkörzet Területrendezési Tervének elfogadásáról és a Balatoni Területrendezési Szabályzat megállapításáról szóló 2000. évi CXII. törvény módosításáról Szedlák Attila (Fidesz) 2013.03.19
10329/6 A Balaton Kiemelt Üdülőkörzet Területrendezési Tervének elfogadásáról és a Balatoni Területrendezési Szabályzat megállapításáról szóló 2000. évi CXII. törvény módosításáról Szedlák Attila (Fidesz) 2013.03.19
10329/1 A Balaton Kiemelt Üdülőkörzet Területrendezési Tervének elfogadásáról és a Balatoni Területrendezési Szabályzat megállapításáról szóló 2000. évi CXII. törvény módosításáról Szedlák Attila (Fidesz) 2013.03.18
9167/9 Magyarország 2012. évi központi költségvetéséről szóló 2011. évi CLXXXVIII. törvény módosításáról Szedlák Attila (Fidesz) 2012.11.19
8165/7 A muzeális intézményekről, a nyilvános könyvtári ellátásról és a közművelődésről szóló 1997. évi CXL. törvény módosításáról Dr. Bóka István (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz) 2012.09.18
8165/6 A muzeális intézményekről, a nyilvános könyvtári ellátásról és a közművelődésről szóló 1997. évi CXL. törvény módosításáról Dr. Bóka István (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz) 2012.09.18
5538/40 A hulladékról Szedlák Attila (Fidesz) 2012.02.27
5358/8 A lőfegyverekről és a lőszerekről szóló 2004. évi XXIV. törvény módosításáról Szedlák Attila (Fidesz) 2012.02.14
5206/5 A víziközmű-szolgáltatásról Polics József (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Molnár Attila (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Lukács László (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Gajda Róbert (Fidesz), Földi László (KDNP), Dr. Braun Márton (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Talabér Márta (Fidesz) 2011.12.12
4919/97 A szakképzésről Szedlák Attila (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2011.11.23
4864/662 A helyi önkormányzatokról Szedlák Attila (Fidesz) 2011.12.06
4864/661 A helyi önkormányzatokról Szedlák Attila (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz) 2011.12.06
4864/660 A helyi önkormányzatokról Szedlák Attila (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz) 2011.12.06
4864/659 A helyi önkormányzatokról Szedlák Attila (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz) 2011.12.06
4864/451 A helyi önkormányzatokról Szedlák Attila (Fidesz) 2011.11.24
4864/450 A helyi önkormányzatokról Szedlák Attila (Fidesz) 2011.11.24
4856/215 A nemzeti köznevelésről Szedlák Attila (Fidesz) 2011.11.23
4856/214 A nemzeti köznevelésről Szedlák Attila (Fidesz) 2011.11.23
3500/33 A közfoglalkoztatásról és a közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Nagy István (Fidesz), Kontur Pál (Fidesz), Spaller Endre (KDNP), Dr. Kovács József (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Karvalics Ottó (KDNP), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Polics József (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Balla György (Fidesz), Talabér Márta (Fidesz), L. Simon László (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Lázár János (Fidesz) 2011.06.22
1498/374 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Talabér Márta (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz) 2010.11.18
58/16 A választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz) 2010.06.07