Készült: 2020.10.23.02:30:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Kastélyok, várak, falusi turizmus albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.11.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Sport- és turisztikai bizottság


Kastélyok, várak, falusi turizmus albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kovács Ferenc (Fidesz) Elnök 2006.11.07. 2010.05.13.  
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2007.02.20. 2007.10.15.  
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2007.11.05. 2010.05.13.  
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2007.02.20. 2010.05.13.  


Kastélyok, várak, falusi turizmus albizottság üléseinek megjelenítése