Készült: 2020.07.13.08:08:51 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Energetikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.28.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági és informatikai bizottság


Energetikai albizottság tagjainak változásai (14 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Podolák György (MSZP) Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.  
Göndör István (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Hagyó Miklós (MSZP) Tag 2006.06.28. 2007.06.25.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Kapolyi László (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Márfai Péter (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2007.06.27. 2008.12.01. Hagyó Miklós (MSZP)
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2009.06.30. 2010.05.13.  
Bánki Erik (Fidesz) Tag 2006.06.28. 2006.10.24.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Nagy Sándor (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Deák András (KDNP) Tag 2006.06.28. 2007.10.20.  
Dr. Latorcai János (KDNP) Tag 2007.02.21. 2010.05.13.  
Molnár Béla (KDNP) Tag 2008.04.16. 2010.05.13.  
Lakos Imre (SZDSZ) Tag 2007.03.28. 2010.05.13.  


Energetikai albizottság üléseinek megjelenítése