Készült: 2020.10.23.00:58:59 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az országgyűlési képviselők számának csökkentéséhez szükséges választójogi reformot előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.21.
Megszűnés 2011.10.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Az országgyűlési képviselők számának csökkentéséhez szükséges választójogi reformot előkészítő albizottság tagjai változásának megjelenítése
 
Az országgyűlési képviselők számának csökkentéséhez szükséges választójogi reformot előkészítő albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 9 6/2011 2011.10.17. Határozatképes 0:48
2 8 5/2011 2011.10.11. Határozatképes 0:59
3 7 4/2011 2011.09.27. Határozatképes 1:40
4 6 3/2011 2011.07.11. Határozatképes 0:33
5 5 2/2011 2011.06.07. Határozatképes 1:20
6 4 1/2011 2011.05.10. Határozatképes 1:22
7 3 3/2010 2010.10.26. Határozatképes 1:15
8 2 2/2010 2010.09.29. Határozatképes 1:07
9 1 1/2010 2010.07.06. Határozatképes 0:26