Készült: 2020.03.29.15:18:26 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Obreczán Ferenc

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12953/9 A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamaráról szóló 2012. évi CXXVI. törvény módosításáról Jakab István (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz), Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.12.05
10221/10 A hegyközségekről szóló 2012. évi CCXIX. törvény módosításáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.03.18
10221/9 A hegyközségekről szóló 2012. évi CCXIX. törvény módosításáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.03.18
10221/8 A hegyközségekről szóló 2012. évi CCXIX. törvény módosításáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.03.18
10221/7 A hegyközségekről szóló 2012. évi CCXIX. törvény módosításáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.03.18
10221/5 A hegyközségekről szóló 2012. évi CCXIX. törvény módosításáról Patay Vilmos (Fidesz)
2013.03.18.: Obreczán Ferenc (Fidesz)
2013.03.12
8285/3 A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamaráról szóló 2012. évi CXXVI. törvény, valamint a földmérési és térképészeti tevékenységről szóló 2012. évi XLVI. törvény módosításáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2012.09.10
7979/233 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.05.28
7979/232 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.05.28
7979/231 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.05.28
7979/230 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.05.28
7979/204 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Jakab István (Fidesz), L. Simon László (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Örvendi László (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz), Pócs János (Fidesz), Obreczán Ferenc (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz) 2012.11.09
7033/2 A mezőgazdasági és élelmiszeripari termékek vonatkozásában a beszállítókkal szemben alkalmazott tisztességtelen forgalmazói magatartás tilalmáról szóló 2009. évi XCV. törvény módosításáról Obreczán Ferenc (Fidesz) 2012.05.29
1498/378 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Font Sándor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz), Hanó Miklós (Fidesz), Jakab István (Fidesz), Obreczán Ferenc (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Patay Vilmos (Fidesz), Pócs János (Fidesz), Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP), Tiffán Zsolt (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Fülöp István (Fidesz) 2010.11.18