Készült: 2020.07.14.06:41:06 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Gazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Gazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági bizottság tagjainak változásai (28 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Puch László (MSZP) Elnök 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Szekeres Imre (MSZP)
Dr. Szekeres Imre (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Podolák György (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Balla György (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Fónagy János (Fidesz) Alelnök 2002.05.27. 2006.05.15. Balla György (Fidesz)
Dr. Latorcai János (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2002.07.02. 2003.03.10. Szabó Lajos (MSZP)
Burány Sándor (MSZP) Tag 2005.06.20. 2006.05.15. Keller László (MSZP)
Élő Norbert (MSZP) Tag 2005.06.20. 2006.05.15. Molnár Albert (MSZP)
Farkas Imre (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gazda László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Göndör István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Horváth Csaba (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kálmán András (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kapolyi László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Keller László (MSZP) Tag 2004.10.25. 2005.06.20. Kovács Tibor (MSZP)
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Molnár Albert (MSZP) Tag 2002.06.04. 2005.06.20. Szalay Gábor (SZDSZ)
Molnár László (MSZP) Tag 2003.03.10. 2006.05.15. Boldvai László (MSZP)
Szabó József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabó Lajos (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.07.02.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Gazda László (MSZP)
Tóth Sándor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Balla György (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Dancsó József (Fidesz)
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Deák András (Fidesz) Tag 2004.11.29. 2006.05.15.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Lázár Mózes (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Lengyel Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.08.27.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Molnár Oszkár (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Rácz Róbert (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Lengyel Zoltán (Fidesz)
Soltész Miklós (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Steinerné Vasvári Éva (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.11.29.  
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Kuncze Gábor (SZDSZ) Tag 2002.11.12. 2003.06.16. Zwack Péter (SZDSZ)
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2003.06.16. 2006.05.15. Kuncze Gábor (SZDSZ)
Zwack Péter (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2002.11.05. Kovács Kálmán (SZDSZ)
Fülöp István (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Fülöp István (független)
Püski András (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
Fülöp István (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20.  
Püski András (független) Tag 2004.11.08. 2006.05.15.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági bizottság MSZP 14 50.00%
Fidesz 11 39.29%
SZDSZ 1 3.57%
MDF 1 3.57%
független 1 3.57%
Összesen 28 100.00%

Gazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok