Készült: 2020.04.05.18:14:32 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Költségvetési és pénzügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Költségvetési és pénzügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Költségvetési és pénzügyi bizottság tagjainak változásai (25 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kádár Béla (MDF) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Boldvai László (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1995.01.30.  
Keller László (MSZP) Alelnök 1995.01.31. 1996.12.15.  
Dr. Soós Győző (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Veres János (MSZP) Alelnök 1996.12.17. 1998.06.17.  
Gaál Gyula (SZDSZ) Alelnök 1994.06.28. 1998.04.06.  
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Boldvai László (MSZP) Tag 1995.02.01. 1998.06.17.  
Burány Sándor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Francz Rezső (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Gazdag János (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Hidasi Rezső (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Hiesz György (MSZP) Tag 1997.11.25. 1998.06.17.  
Juhász Gábor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Keller László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.01.30.  
Miklós László (MSZP) Tag 1995.01.31. 1998.06.17.  
Nagy Sándor (MSZP) Tag 1994.08.30. 1995.01.30.  
Pusztai Csaba (MSZP) Tag 1997.02.11. 1998.06.17.  
Varga József (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Veres János (MSZP) Tag 1994.06.28. 1996.12.16.  
Dr. Csikai Zsolt (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Juhász Pál (SZDSZ) Tag 1995.10.30. 1997.04.28.  
Dr. Matyi László (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Pető Iván (SZDSZ) Tag 1997.04.29. 1998.06.17.  
Soós Károly Attila (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1994.07.14.  
Ungár Klára (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Demeter Ervin (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.11.  
Dr. Pusztai Erzsébet (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Dr. Takács Péter (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.04.15.  
Barkóczy Gellért (FKGP) Tag 1994.06.28. 1996.09.09.  
Dr. Rott Nándor (FKGP) Tag 1996.12.03. 1997.12.03.  
Sándorffy Ottó (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Schamschula György (FKGP) Tag 1996.09.10. 1996.10.21.  
Dr. Szabó János (FKGP) Tag 1998.02.02. 1998.06.17.  
Csépe Béla (FIDESZ-MPP) Tag 1997.11.04. 1998.06.17.  
Mádi László (FIDESZ-MPP) Tag 1995.12.01. 1996.07.02.  
Németh Zsolt (FIDESZ-MPP) 1 Tag 1996.07.11. 1998.06.17.  
Pokorni Zoltán (FIDESZ) Tag 1994.12.22. 1995.11.30.  
Dr. Sümeghy Csaba (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1994.09.26.  
Dr. Urbán László (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1994.06.28.  
Varga Mihály (FIDESZ-MPP) Tag 1996.10.17. 1998.06.17.  
Csépe Béla (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Dr. Szilágyiné Császár Terézia (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Barsiné Pataky Etelka (Néppárt-MDNP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  
Dr. Bogár László (Néppárt-MDNP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  
Dr. Pusztai Erzsébet (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1996.04.15.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Költségvetési és pénzügyi bizottság MSZP 13 52.00%
SZDSZ 4 16.00%
MDF 1 4.00%
FKGP 2 8.00%
Fidesz 3 12.00%
Néppárt-MDNP 2 8.00%
Összesen 25 100.00%

Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
A törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelmmel kisérő albizottság 1997.11.19. 1998.06.17.