Készült: 2020.08.13.23:06:43 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Ipkovich György

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18365/28 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Dr. Ipkovich György (MSZP) 2005.12.19
18205/5 A szövetkezetekről Dr. Ipkovich György (MSZP) 2005.11.28
18205/4 A szövetkezetekről Dr. Ipkovich György (MSZP) 2005.11.28
18067/15 Az Országos Fejlesztéspolitikai Koncepcióról Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ), Dr. Ipkovich György (MSZP) 2005.11.21