Készült: 2019.10.14.16:28:33 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Mátrai Erőmű Rt. privatizációjának körülményeit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.23.
Megszűnés 1999.05.18.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Mátrai Erőmű Rt. privatizációjának körülményeit vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Lázár Mózes (Fidesz) Elnök 1998.09.23. 1999.05.18.  
Balla György (Fidesz) Tag 1998.09.23. 1998.11.15.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 1998.11.16. 1999.05.18.  
Schalkhammer Antal (MSZP) Tag 1998.09.23. 1999.05.18.  
Zakó László (FKGP) Tag 1998.09.23. 1999.05.18.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 1998.09.23. 1999.05.18.  
Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 1998.09.23. 1999.05.18.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 1998.09.23. 1999.05.18.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

A Mátrai Erőmű Rt. privatizációjának körülményeit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése