Készült: 2020.11.29.00:29:46 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Kocsis Máté (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11282/1 A koronavírus gazdasági hatásaival kapcsolatos európai uniós gazdasági intézkedésekről Kocsis Máté (Fidesz) 2020.07.09
11085/1 A sportról szóló 2004. évi I. törvény olimpiai járadékkal összefüggő módosításáról Kocsis Máté (Fidesz) 2020.06.29
9283/8 Közérdekű cél megvalósítását szolgáló beruházásokkal összefüggésben egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz) 2020.03.06
9280/5 Az emberkereskedelem áldozatainak kizsákmányolása elleni fellépés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Hende Csaba (Fidesz) 2020.02.27
6576/4 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításával és a nemdohányzók védelmével összefüggő egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz) 2019.07.04