Készült: 2020.06.06.01:29:39 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Kuncze Gábor

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/9861 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Bőhm András (SZDSZ), Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ), Geberle Erzsébet (SZDSZ), Gusztos Péter (SZDSZ), Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ), Horn Gábor (SZDSZ), Dr. Kóka János (SZDSZ), Kuncze Gábor (SZDSZ), Dr. Magyar Bálint (SZDSZ), Dr. Sándor Klára (SZDSZ), Velkey Gábor (SZDSZ) 2009.05.27
T/6669 A vízitársulatokról Kuncze Gábor (SZDSZ), Herbály Imre (MSZP), Katona Kálmán (MDF), Nógrádi László (KDNP) 2008.10.28
H/2101 Kábítószerügyi eseti bizottság létrehozásáról Lendvai Ildikó (MSZP), Winkfein Csaba (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ), Gusztos Péter (SZDSZ), Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Herényi Károly (MDF), Pettkó András (MDF), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Soltész Miklós (KDNP) 2007.02.19
P/956 Az erőszak ellen a békességért Lendvai Ildikó (MSZP), Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Kuncze Gábor (SZDSZ), Herényi Károly (MDF) 2006.09.19
T/62 A központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.30
T/61 A Magyar Köztársaság minisztériumainak felsorolásáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.30
T/60 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.30
T/58 A központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai, a miniszterhelyettesek és az államtitkárok jogállásáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.29
T/57 A Magyar Köztársaság minisztériumainak felsorolásáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.29
T/56 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.29