Készült: 2020.05.26.23:53:53 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Kuncze Gábor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11001/16 A fogyasztónak nyújtott hitelről Kuncze Gábor (SZDSZ) 2009.11.23
11001/2 A fogyasztónak nyújtott hitelről Kuncze Gábor (SZDSZ) 2009.11.09
10871/4 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Kuncze Gábor (SZDSZ) 2009.10.19
6669/21 A vízitársulatokról Kuncze Gábor (SZDSZ), Herbály Imre (MSZP), Katona Kálmán (független) 2009.12.02
6669/20 A vízitársulatokról Kuncze Gábor (SZDSZ) 2009.11.26
5949/436 A Polgári Törvénykönyvről Kuncze Gábor (SZDSZ) 2009.10.27
3066/6 Egyes törvények módosításáról a nemek közötti tényleges esélyegyenlőség megteremtése érdekében Kuncze Gábor (SZDSZ) 2007.10.30
3066/5 Egyes törvények módosításáról a nemek közötti tényleges esélyegyenlőség megteremtése érdekében Kuncze Gábor (SZDSZ) 2007.10.30
3066/4 Egyes törvények módosításáról a nemek közötti tényleges esélyegyenlőség megteremtése érdekében Kuncze Gábor (SZDSZ) 2007.10.30
2754/36 A tőkepiacról szóló 2001. évi CXX. törvény módosításáról Podolák György (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2007.06.04
2101/1 Kábítószerügyi eseti bizottság létrehozásáról Lendvai Ildikó (MSZP), Winkfein Csaba (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ), Gusztos Péter (SZDSZ), Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Herényi Károly (MDF), Pettkó András (MDF), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Soltész Miklós (KDNP) 2007.02.19
1145/127 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.11.18
1145/126 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.11.18