Készült: 2020.04.03.00:35:09 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Kábítószerügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.11.11.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Kábítószerügyi albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Zsigó Róbert (Fidesz) Elnök 1998.11.11. 2002.05.14.  
Juhász Gábor (MSZP) Alelnök 1998.11.11. 2002.05.14.  
Horváth László (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Imre Zsolt (Fidesz) Tag 1998.11.11. 1998.12.15.  
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14. Imre Zsolt (Fidesz)
Tóbiás József (MSZP) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Dr. Fenyvesi Máté (FKGP) Tag 1998.11.30. 2002.05.14.  
Dr. Bognár László (MIÉP) Tag 1998.11.11. 2000.03.30.  


Kábítószerügyi albizottság üléseinek megjelenítése