Készült: 2019.10.20.12:03:59 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Informatikai és távközlési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2001.01.01.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Informatikai és távközlési bizottság tagjai változásának elrejtése

Informatikai és távközlési bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Rogán Antal (Fidesz) Elnök 2001.01.01. 2002.05.14.  
Molnár Gyula (MSZP) Alelnök 2001.01.01. 2002.05.14.  
Cseh Sándor (FKGP) Alelnök 2001.10.16. 2002.05.14. Dr. Szabadi Béla (független)
Kékkői Zoltán József (FKGP) Alelnök 2001.01.01. 2001.04.17.  
Dr. Szabadi Béla (FKGP) Alelnök 2001.04.17. 2001.06.11. Kékkői Zoltán József (FKGP)
Dr. Szabadi Béla (független) Alelnök 2001.06.12. 2001.10.16.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Nógrádi László (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Szabó István (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Szalai Annamária (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Dr. Pusztai Gyula (MSZP) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Csatári József (FKGP) Tag 2001.04.17. 2002.05.14. Lengyel János (FKGP)
Lengyel János (FKGP) Tag 2001.01.01. 2001.04.17.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  
Kiss Andor (MIÉP) Tag 2001.01.01. 2002.05.14.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Informatikai és távközlési bizottság Fidesz 5 33.33%
MSZP 5 33.33%
FKGP 2 13.33%
SZDSZ 1 6.67%
MDF 1 6.67%
MIÉP 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Informatikai és távközlési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok