Készült: 2020.08.12.12:16:03 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Boldvai László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5601/20 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Boldvai László (MSZP), Dr. Soós Győző (MSZP) 2003.10.30
5601/18 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Boldvai László (MSZP) 2003.10.30
5478/67 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Jauernik István (MSZP), Farkas Imre (MSZP), Boldvai László (MSZP), Molnár László (MSZP) 2003.10.06
1220/1379 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Boldvai László (MSZP), Dr. Veres János (MSZP) 2002.12.10
1220/477 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Dr. Veres János (MSZP), Boldvai László (MSZP) 2002.11.20