Készült: 2020.09.23.06:27:59 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Innovációs és fejlesztési eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2011.10.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Innovációs és fejlesztési eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

Innovációs és fejlesztési eseti bizottság tagjainak változásai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Pósán László (Fidesz) Elnök 2011.10.24. 2014.05.05.  
Bana Tibor (Jobbik) Alelnök 2012.02.27. 2014.05.05. Z. Kárpát Dániel (Jobbik)
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Alelnök 2011.10.24. 2012.02.27.  
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
Dr. Bácskai János (Fidesz) Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
László Tamás (Fidesz) Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
Dr. Nagy István (Fidesz) Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
Mandur László (MSZP) Tag 2011.10.24. 2013.11.18.  
Bana Tibor (Jobbik) Tag 2011.10.24. 2012.02.27.  
Schön Péter (Jobbik) Tag 2012.02.27. 2014.05.05. Bana Tibor (Jobbik)
Michl József (KDNP) Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
Spaller Endre (KDNP) Tag 2011.10.24. 2014.01.31.  
Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP) Tag 2011.10.24. 2014.05.05.  
Osztolykán Ágnes (LMP) Tag 2011.10.24. 2013.02.11.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Innovációs és fejlesztési eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Innovációs és fejlesztési eseti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.