Készült: 2020.12.05.06:55:39 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Magyar-Horvát Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.11.24.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Magyar-Horvát Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Nógrádi László (Fidesz) Elnök 1998.11.24. 2000.06.20.  
Göndör István (MSZP) Alelnök 1998.11.24. 2002.05.14.  
Schmidt Ferenc (Fidesz) Tag 1998.11.24. 2002.05.14.  
Kocsi László (MSZP) Tag 1998.11.24. 2002.05.14.  
Pásztohy András (MSZP) Tag 1998.11.24. 2002.05.14.  
Pallag László (FKGP) Tag 1998.11.24. 2001.09.19.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 1998.11.24. 2002.05.14.  
Pallag László (független) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  


 
A Magyar-Horvát Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 1 1/2000 2000.03.21. Határozatképes 1:30