Készült: 2020.10.24.22:11:29 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.05.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bernáth Ildikó (Fidesz) Elnök 2002.06.05. 2006.05.15.  
Filló Pál (MSZP) Tag 2002.06.05. 2006.05.15.  
Földesi Zoltán (MSZP) Tag 2002.06.05. 2006.05.15.  
Balsay István (Fidesz) Tag 2005.05.09. 2006.05.15. Pettkó András (MDF)
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2002.06.05. 2006.05.15.  
Pettkó András (MDF) Tag 2005.02.07. 2005.05.02.  
Püski András (MDF) Tag 2002.06.05. 2004.11.08.  
Püski András (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20.  


A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése