Készült: 2020.07.08.01:45:42 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Tóth Ferenc

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3122/606 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 2000.12.05
3122/582 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Koppánné Dr. Kertész Margit (FKGP) 2000.12.05
3122/96 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 2000.10.20
2989/115 A sportról Tóth Ferenc (Fidesz) 2000.11.09
2989/8 A sportról Tóth Ferenc (Fidesz) 2000.11.06
1610/264 A gazdasági kamarákról. Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 1999.11.12
1610/263 A gazdasági kamarákról. Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 1999.11.12
1610/262 A gazdasági kamarákról. Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 1999.11.12
1610/261 A gazdasági kamarákról. Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 1999.11.12
1610/260 A gazdasági kamarákról. Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 1999.11.12
1610/259 A gazdasági kamarákról. Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 1999.11.12
325/153 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Körömi Attila (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Várkonyi András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.11.20