Készült: 2019.11.20.17:35:31 Dinamikus lap

Bebes István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Vas megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Vas megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Vas megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Vas megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Európai ügyek bizottsága Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Területfejlesztési bizottság Tag 2004.08.27. 2006.05.15.
Európai ügyek bizottsága Tag 2002.05.15. 2004.08.27.
1998-2002
   A Magyar-Orosz Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága
Tag 1999.04.27. 2002.05.14.
Mezőgazdasági bizottság Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.
   EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.
   Vidékfejlesztési albizottság
Tag 1998.11.03. 2002.05.14.
   Erdészeti albizottság
Elnök 1999.06.09. 2002.05.14.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 2000.02.08. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 4 26
2006-2010 43 77
2002-2006 51 63
1998-2002   75

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 51    
2006-2010 75    
2002-2006 18    
1998-2002 17    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Körmend Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Körmend Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Körmend Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Körmend Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1998 2002
Körmend Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
faipari üzemmérnök Erdészeti és Faipari Egyetem Faipari Kar 1978
település menedzsment (városgazdálkodás) Nyugat-Magyarországi Egyetem Közgazdaságtudományi Kar 2005
területfejlesztés Nyugat-Magyarországi Egyetem Közgazdaságtudományi Kar 2006

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási