Készült: 2020.08.12.14:45:59 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Lasztovicza Jenő

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5031 A Balaton Kiemelt Üdülőkörzet Területrendezési Tervének elfogadásáról és a Balatoni Területrendezési Szabályzat megállapításáról szóló 2000. évi CXII. törvény módosításáról Dr. Bóka István (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz) 2001.09.04
I/3898 Ki üdült és üdül a rászoruló nyugdíjasok és diákok helyett? Lasztovicza Jenő (Fidesz) 2001.03.01
I/3448 Fürdés helyett metrózzanak a turisták? Bánki Erik (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz) 2000.11.21
T/2954 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997. évi CXXI. törvény módosításáról Font Sándor (MDF), Dr. Kerényi János (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz) 2000.07.27
T/1282 A helyi önkormányzatok címzett és céltámogatási rendszeréről szóló 1992. évi LXXXIX. törvény módosításáról Dr. Bóka István (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Herényi Károly (MDF), Barkóczy Gellért (FKGP) 1999.05.21