Készült: 2020.07.02.08:10:56 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Juhász Gábor

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/5891 Ki dugta el Rejtő E. Tibort a rendőrség elől? Juhász Gábor (MSZP) 2003.10.13
A/4342 Mi történt a Fidesz választási szórólapjaival? Juhász Gábor (MSZP) 2003.06.23
A/2621 Fellegi a fellegekben? Juhász Gábor (MSZP) 2003.03.10
H/904 a "Parlagfűmentes Magyarországért" eseti bizottság felállításáról Dr. Vojnik Mária (MSZP), Dr. Orosz Sándor (MSZP), Juhász Gábor (MSZP) 2002.09.17
A/309 Az adós fizet? Juhász Gábor (MSZP) 2002.06.18
A/82 Tartja a vállalásait Miniszterelnök Úr? Juhász Gábor (MSZP) 2002.06.04