Készült: 2020.07.02.08:54:16 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Juhász Gábor

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/5198 Csak Nógrád megyében romlik a közbiztonság, vagy a Belügyminisztérium nem ismeri a valóságot? Juhász Gábor (MSZP) 2001.09.27
K/5192 Mikor lesz képes megoldani az állam, hogy a XXI. századi igényeknek megfelelően minden településen foghatóak legyenek a magyar televíziók adásai? Juhász Gábor (MSZP) 2001.09.26
K/5046 Miért nem segíti a falvak működését a kormány? Juhász Gábor (MSZP) 2001.09.06
A/4701 Kiszivárogtak a rendőrségi szolgálati titkok a kisgazda politikusok elleni büntetőeljárásokból? Juhász Gábor (MSZP) 2001.06.11
K/4546 Van-e Magyarországon távmunkára lehetőség? Juhász Gábor (MSZP) 2001.05.11
K/3640 Hogyan kaphatná meg Mátraterenye község jogos költségvetési támogatását? Juhász Gábor (MSZP) 2001.01.08
K/3571 Milyen megelőzési stratégia az, ha a középiskolába előbb jut el a kábítószer-kereső rendőrkutya, mint a prevenciós program? Juhász Gábor (MSZP) 2000.12.12
K/3549 Chicagó lesz-e Mátranovákon? Juhász Gábor (MSZP) 2000.12.07
A/3531 Chicago lesz-e Mátranovákon, avagy a rendőrség mikor kapja meg a mindenki által jogosnak tartott fejlesztési pénzt? Juhász Gábor (MSZP) 2000.12.04
H/106 A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozandó eseti bizottság (drog elleni ) felállításáról Juhász Gábor (MSZP) 1998.09.08