Készült: 2020.07.07.12:23:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Költségvetési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail ktb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Költségvetési bizottság jelenlegi tagjainak elrejtése

Költségvetési bizottság tagjai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Varju László (DK) Elnök 2018.05.08.
Boldog István (Fidesz) Alelnök 2018.11.12.
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Alelnök 2018.05.08.
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Hargitai János (KDNP) Alelnök 2018.05.08.
Hohn Krisztina (LMP) Alelnök 2019.03.04.
Barcza Attila (Fidesz) Tag 2018.05.08.
F Kovács Sándor (Fidesz) 1 Tag 2020.06.29.
Kara Ákos (Fidesz) Tag 2019.10.21.
Szabó Zsolt (Fidesz) Tag 2018.06.04.
V. Németh Zsolt (Fidesz) 1 Tag 2018.11.12.
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2019.05.27.
Mesterházy Attila (MSZP) Tag 2018.05.08.
Bősz Anett (DK) Tag 2020.02.17.
Ritter Imre (nemzetiségi képviselő) Tag 2018.05.08.


Költségvetési bizottság tagjai változásának megjelenítése
Költségvetési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok