Készült: 2020.08.07.03:51:16 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Nemzeti összetartozás bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2011.01.01.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Nemzeti összetartozás bizottsága tagjai változásának elrejtése

Nemzeti összetartozás bizottsága tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Potápi Árpád János (Fidesz) 1 Elnök 2011.01.01. 2014.05.05.  
Hidvéghi Balázs (Fidesz) Alelnök 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Kovács Ferenc (Fidesz) Alelnök 2011.01.01. 2014.05.05.  
Dr. Szili Katalin (független) Alelnök 2011.01.01. 2013.02.25.  
Csóti György (Fidesz) Tag 2012.02.27. 2014.05.05. Révész Máriusz (Fidesz)
Ékes Ilona (Fidesz) Tag 2011.01.01. 2014.05.05.  
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Tag 2011.01.01. 2014.05.05.  
Kőszegi Zoltán (Fidesz) Tag 2011.01.01. 2014.05.05.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2011.01.01. 2012.02.27.  
Szabó Vilmos (MSZP) Tag 2011.11.07. 2014.05.05.  
Szávay István (Jobbik) Tag 2011.01.01. 2014.05.05.  
Gaal Gergely (KDNP) Tag 2013.03.04. 2014.05.05. Dr. Stágel Bence (KDNP)
Kalmár Ferenc András (KDNP) Tag 2011.01.01. 2014.05.05.  
Dr. Stágel Bence (KDNP) Tag 2011.01.01. 2013.03.04.  
Varga László (KDNP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Dorosz Dávid (LMP) Tag 2011.02.14. 2013.02.11.  
Mile Lajos (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Szabó Rebeka (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05. Dr. Dorosz Dávid (független)
Dr. Szili Katalin (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzeti összetartozás bizottsága Fidesz 7 46.67%
MSZP 1 6.67%
Jobbik 1 6.67%
KDNP 3 20.00%
LMP 1 6.67%
független 2 13.33%
Összesen 15 100.00%

Nemzeti összetartozás bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok