Készült: 2020.09.20.11:15:11 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A jövedéki törvény kormánypártok által történt, a költségvetésnek több tízmilliárd forint bevételkiesést okozó módosítása, és ezzel a Zwack Unicum Rt. milliárdos adóhátralék alóli mentesítése, Zwack Péter volt SZDSZ-es országgyűlési képviselő mandátumáról történt lemondása, továbbá a Vám- és Pénzügyőrség Vegyvizsgáló Intézetének a Zwack Unicum Rt.-t érintő vizsgálata és annak másfél éve elmaradó következménye, és Arnold Mihály a Vám- és Pénzügyőrség volt országos parancsnoka lemondása közti összefüggéseket, és mindezekkel kapcsolatban Medgyessy Péter volt miniszterelnök és Draskovics Tibor pénzügyminiszter felelősségét vizsgáló bizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 2005.05.09.
Megszűnés 2005.08.21.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A jövedéki törvény kormánypártok által történt, a költségvetésnek több tízmilliárd forint bevételkiesést okozó módosítása, és ezzel a Zwack Unicum Rt. milliárdos adóhátralék alóli mentesítése, Zwack Péter volt SZDSZ-es országgyűlési képviselő mandátumáról történt lemondása, továbbá a Vám- és Pénzügyőrség Vegyvizsgáló Intézetének a Zwack Unicum Rt.-t érintő vizsgálata és annak másfél éve elmaradó következménye, és Arnold Mihály a Vám- és Pénzügyőrség volt országos parancsnoka lemondása közti összefüggéseket, és mindezekkel kapcsolatban Medgyessy Péter volt miniszterelnök és Draskovics Tibor pénzügyminiszter felelősségét vizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

A jövedéki törvény kormánypártok által történt, a költségvetésnek több tízmilliárd forint bevételkiesést okozó módosítása, és ezzel a Zwack Unicum Rt. milliárdos adóhátralék alóli mentesítése, Zwack Péter volt SZDSZ-es országgyűlési képviselő mandátumáról történt lemondása, továbbá a Vám- és Pénzügyőrség Vegyvizsgáló Intézetének a Zwack Unicum Rt.-t érintő vizsgálata és annak másfél éve elmaradó következménye, és Arnold Mihály a Vám- és Pénzügyőrség volt országos parancsnoka lemondása közti összefüggéseket, és mindezekkel kapcsolatban Medgyessy Péter volt miniszterelnök és Draskovics Tibor pénzügyminiszter felelősségét vizsgáló bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2005.05.23. 2005.08.21.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Alelnök 2005.05.23. 2005.08.21.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2005.05.23. 2005.08.21.  
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Tag 2005.05.23. 2005.08.21.  
Dr. Soós Győző (MSZP) Tag 2005.05.23. 2005.08.21.  
Dr. Wiener György (MSZP) Tag 2005.05.23. 2005.08.21.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2005.05.23. 2005.08.21.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2005.05.23. 2005.08.21.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2005.05.23. 2005.08.21.  
Püski András (független) Tag 2005.05.23. 2005.08.21.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
nincs

 


A jövedéki törvény kormánypártok által történt, a költségvetésnek több tízmilliárd forint bevételkiesést okozó módosítása, és ezzel a Zwack Unicum Rt. milliárdos adóhátralék alóli mentesítése, Zwack Péter volt SZDSZ-es országgyűlési képviselő mandátumáról történt lemondása, továbbá a Vám- és Pénzügyőrség Vegyvizsgáló Intézetének a Zwack Unicum Rt.-t érintő vizsgálata és annak másfél éve elmaradó következménye, és Arnold Mihály a Vám- és Pénzügyőrség volt országos parancsnoka lemondása közti összefüggéseket, és mindezekkel kapcsolatban Medgyessy Péter volt miniszterelnök és Draskovics Tibor pénzügyminiszter felelősségét vizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.