Készült: 2020.08.07.21:25:08 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Papcsák Ferenc

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4451/7 Az anyakönyvi eljárásról szóló 2010. évi I. törvény és a közfoglalkoztatással összefüggő egyes törvények módosításáról Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) 2015.04.30
1919/4 Egyes önkormányzatokat érintő törvények módosításáról Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) 2014.11.10
146/3 Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény, a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról szóló 2010. évi L. törvény, valamint a választási eljárásról szóló 2013. évi XXXVI. törvény módosításáról Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) 2014.06.02