Készült: 2020.12.05.06:14:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2007.02.27.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


Az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szászfalvi László (KDNP) Elnök 2007.02.27. 2010.05.13.  
Fogarasiné Deák Valéria (MSZP) Alelnök 2007.02.27. 2010.05.13.  
Lénárt László (MSZP) Alelnök 2007.02.27. 2010.05.13.  
Tóth Gyula (MSZP) Tag 2007.02.27. 2010.05.13.  
Varga József (Fidesz) Tag 2007.02.27. 2010.05.13.  
Pettkó András (MDF) Tag 2007.02.27. 2009.03.19.  


Az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése